Otchłań Świata. Niebezpieczna wyspa...

Otchłań Świata. Nigdy nic nie wiadomo

Ogłoszenie

Stań w centrum świata. Będziesz na wyspie...

#1 2008-10-16 19:46:20

Wampirzyca

Pani Nocy, Córka Mroku

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 6
Punktów :   -1 

Co?

Napewno chcecie wiedzieć na czym polega mój kolejny komletnie porąbany pomysł. Jak widac jest to forum. Ale nie byle jakie tylko fantasy. Każdy wciela się tutaj w jakąś postać. Najlepiej wymyslona przez siebie. Nie patrze przychylnym okiem na Arye, Eragony czy Pottery. Macie ruszyć makówą i coś kombinować. No i zanim ucharakteryzujecie swoją postać przeglądnijcie innych. Kopiowaniu mówie NIE! To jest wyspa na której nie moze mieszkac każdy kto chce.
Druga sprawa to oczywiscie domy. Bo gdzie się wkońcu schowacie przede mną? ;p Nie ma tam żadnych willi 20 pokojowych i 50 kibelkami. Mieszkamy raczej na drzewach. Wodspady, jaskinie sa raczej dla wyższych ranga i to dopiero ustalimy. No i wasze drzewo nie może mieć 200 ha. To w końcu otchłań świata a nie jakieś tam wakacje. Możecie mieć zwierzaczki i takie tam ale nie popieram prywatnego ZOO. Tytuły możenie wymyslać sobie sami, lecz z aczsem ja mogre wam cos przydzielić jesli będziecie zasługiwali.
Wiem, że pisze to do może dwóch czy trzech osób, ale co tam.
Fajnie by było rozkręcić to jakoś w miarę luźnie.
Wiem że jestem wstrętna i pewnie będziecie sie mnie bać (o to chodzi przecież^^). Ale spoko za chrapanie i plucie nie wywalam.
Wygląd wyspy ustalam JA. Możecie mi tam podesłac jakiąś fajna grafike, lecz nie bądzcie pewni że ją wstawie.
Ale spoko, nie będzie tak żle.
MIłego grania.
                                                                                                        Wampirzyca

Offline

 
My kiedyś będziemy światnością tego świata.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.moto-skc.pun.pl www.heksa.pun.pl www.cdarkcrusade.pun.pl www.wjazdnaforum.pun.pl www.uks.pun.pl